top of page

Hakkımızda

Proje Çözüm Merkezi, Yesta Mimarlık ve Tezkon Mühendislik tarafından 2011 yılında, yatırımcılara bütünleşik kaliteli hizmet vermek için kuruldu. Gerek enerji yatırımları gerekse sanayi tesisi yatırımlarında proje hizmeti tecrübe ve disiplinler arası sıkı ve sağlıklı koordinasyonu gerektirmektedir. Proje Çözüm Merkezi, yatırımın ihtiyacı olan mimari, statik (betonarme ve çelik projeler), mekanik, elektrik ve peyzaj projelerini  tam bir uyum içinde, zamanında, ekonomik ve kaliteli olarak sunmaktadır. 

mimarlık ofisi
Yesta Mimarlık Dek. İnş. Dan. Tic. Ltd. Şti.

Yesta Mimarlık, sanayi projelerinde 25 yıllık bir tecrübeyle hizmet vermektedir. Son yıllarda yenilenebilir enerji yatırım türlerinden biyokütle, doğalgaz, rüzgar enerji santrali projelerinde uzmanlaşmıştır. Tüm disiplinlerın dışında prosesle de tasarımdaki diğer disiplinler arasındaki koordinasyonu sağlamaktadır. Proje Çözüm Merkezi kurucu ortağıdır.

Tezkon Mühendislik
Tezkon Mühendislik İnş. Bil. Tic. Ltd. Şti.

Tezkon Mühendislik, nitelikli büyük ölçekli projelerde sağladığı mühendislik hizmeti ile sektöründe öncü firmalardan biridir. Son yıllarda biyokütle enerji santrali ve sanayi yapılarında betonarme ve çelik projelerine kaliteli, ekonomik ve hızlı çözümler getirmektedir. Proje Çözüm Merkezi kurucu ortağıdır.

matesis mühendislik
Matesis Mühendislik Müşavirlik  A.Ş.
drmuhendislik_edited.jpg
Dr Mühendislik Müşavirlik Elektrik San. Tic. Ltd. Şti.

Matesis Mühendislik, sanayi tesisi yerleşkesinde altyapı, yangın projeleri ve binaların mekanik tesisat için gerekli tüm projelerini mimari ve statik projelerine uygun olarak hazırlar. 

Dr Mühendislik, sanayi tesisi yerleşkesinde topraklama, yıldırımdan korunma, CCTV, çevre aydınlatma altyapıları ve binaların elektrik tesisat için gerekli tüm projeleri hazırlar. 

bottom of page